Skip to main content

BİZ KİMİZ ?

ZİRVE FUARCILIK HAKKINDA

Zirve Fuarcılık Ltd. Şti. yurt içi ve yurt dışı fuarlar düzenlemeyi amaç edinmiş olup uzun yıllar fuarcılık sektöründe çalışmış deneyimli çalışanlara sahiptir.
23 yıldır ulusal ve uluslararası ticaret ve ihracatı gelişmesine katkı sağlamaktadır.
Zirve fuarcılık olarak yurt içi ve yurt dışı 150’den fazla ticari fuar düzenlemiş olup, etkinlikler geliştirmeye ve B2B organizasyonlar düzenlemeye devam etmektedir. Fuar organizasyonu alanında uzun yıllara dayanan deneyim ve bilgi birikimine sahip, aktif olarak gelişmeye ve yenilik yapmaya istekli profesyonel bir kadroya sahip olup, yüksek kalitede hizmet vermektedir.
Geçmişin bilgi ve tecrübesini geleceğe taşımaya kararlıyız.
Gözünüz ZİRVE de olsun.

HİZMETLERİMİZ

  • Organizasyon Hizmetleri
  • Kongre Hizmetleri
  • Fuar Hizmetleri
  • Toplantı Hizmetleri

Yeni bir vizyon ve ilke ile paydaş memnuniyetini ön planda tutmak ilkemizdir. Girişimci ruhumuzu yeni modern çalışmalar ile bütünleştirerek sektörleri buluşturuyoruz. Farklı sektörlerde organize ettiğimiz ulusal ve uluslararası fuarlar, kongreler, B2B Ticari Eşleştirme gibi etkinliklerle katılımcılarımızın yurtiçi ve yurtdışı pazarına açılmasını ve lider konuma geçmesini sağlamak, paydaşlarımızın yatırımlarını kazanca dönüştürecek verimlilikte öncü, etkin ve faydalı organizasyonları düzenlemek, etkinlikler için gerekli olan tüm altyapının sağlamak amacımızdır.

Tüm bunlar konusunda en donanımlı, hızlı, yaratıcı ve analitik düşünceye sahip ekip ile olabilmektir.Düzenlediğimiz ulusal ve uluslararası organizasyonlar ile marka olan ZİRVE FUARCILIK sizleri bu ve benzer çalışmalarla işbirliği yapmak için bekliyor ve davet ediyor.

ZİRVE FUARCILIK güvencesiyle çalışmak dileğiyle.

RAKAMLARLA
ZİRVE FUAR

50
Organizasyon
23
Yıllık Deneyim
90
Kongre
80
Toplantı
64
Fuar
Close Menu

  Tahran Cad. DTM No:30/4 G.O.P  Çankaya / ANKARA
 +90 (312) 427 20 94
 +90 (546) 283 54 83
 info@zirvefuarcilik.com.tr